Kolejny sukces oldbojów.

Trwa zwycięska passa drużyn halowych BKS STALPRODUKT.W dniu dzisiejszym drużyna futsalowa BKS STALPRODUKT OLDBOYS w kategorii wiekowej pow.33lat po raz kolejny wygrała coroczny turniej o Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Dodaj komentarz

Zawody pucharowe w Zielonkach.

Już w najbliższą niedzielę 27.02.2011 oldboje BKS STALPRODUKT (pow. 33 lat) bronią pierwszego miejsca, zdobytego rok temu w hali sportowej w Zielonkach, w zawodach o Puchar Prezesa TKKF ArcelorMittal Kraków. W turnieju bierze udział osiem drużyn w dwóch grupach. Cztery najlepsze zespoły zagrają „na krzyż” o miejsca na podium. Trzymamy kciuki za naszą oldbojowską młodzież, prowadzoną jak zwykle przez Tosia Noszkowskiego . Wyjazd spod klubu o godz.9.30

Opublikowano Aktualności | Dodaj komentarz

Dawnych wspomnień czar !!!

Nowe zdjęcia na stronie Słowacja – foto!  Było dobrze. Może jakieś komentarze?

Opublikowano Aktualności | Otagowano | Dodaj komentarz

Halowy turniej w Bochni.

Kolejny, czternasty już z rzędu, halowy turniej piłkarski  o Puchar Prezesa Zarządu Stalprodukt SA przeszedł do historii. Czołowe lokaty w zawodach, które rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych, zajęły zespoły z hutniczym rodowodem. Choć niespodzianek nie było, wcale to jednak nie oznacza, że miejsca na podium przydzielano tak „z urzędu”. Wprost przeciwnie – przez osiem bez mała, turniejowych godzin, trwała zażarta walka o każdy punkt, każdą bramkę. Drużyny teoretycznie słabsze, ani przez moment nie odpuszczały, grając  z wielkim zaangażowaniem i determinacją. Szczególne słowa uznania należą się zespołom oldbojów z Tarnowa i Rzeszowa – panom w okolicach pięćdziesiątki ( i starszym) można  pozazdrościć tężyzny fizycznej i serca do walki. Jako ciekawostki można podać, iż najstarszym zawodnikiem turnieju został, uhonorowany specjalną statuetką,  sześćdziesięcioczteroletni  p.Andrzej Bielak z zespołu GACUSIE, z kolei zaś drużyna ZELMER Rzeszów od pierwszego turnieju, tj, od czternastu lat, przyjeżdża do nas niemal w tym samym składzie osobowym.

Ogólnie zawody stały na wysokim poziomie sportowym, a mecze decydujące o czołowych lokatach w turnieju, trzymały widzów w napięciu do ostatnich sekund. Niestety, do tego poziomu nie zbliżyli się arbitrzy bocheńskiego Kolegium Sędziowskiego. Niezrozumiałe werdykty, wybiórcza, swoista interpretacja przepisów, która wypaczyła wynik  co najmniej dwóch ważnych spotkań, daje podstawy do stwierdzeń, że tych panów nie stać na obiektywne prowadzenie tego typu zawodów. Na koniec  drobna, choć budząca niesmak i zażenowanie wśród widzów, sprawa – niepotrzebne oddanie (w końcowej fazie turnieju) spikerki  dwóm nieuprawnionym, a do tego podchmielonym osobnikom, których niewybredne żarty i komentarze z pewnością nie podnosiły rangi turnieju.

Końcowa klasyfikacja zawodów – Grupa tzw.OPEN:  1.STALPRODUKT Bochnia 2.Arcelor Madrohut Kraków  3.BKS Bochnia (jun.) 4.PKO BP

Grupa OLDBOYS:  1. US STEEL Koszyce (Słowacja)  2.ArcelorMittal Kraków  3. STALPRODUKT Oldboys  4. KEŻMAROK (Słowacja) 5. GACUSIE Tarnów 6. ZELMER Rzeszów„Orły Noszkowskiego” – tym razem na najniższym stopniu podium w turnieju.

Opublikowano Aktualności, turnieje | Otagowano | Dodaj komentarz

Turniej w Bochni(hala k/dworca PKP)

Już w najbliższą sobotę tj. 12-02-2011 w hali widowiskowo – sportowej  odbędzie się tradycyjny, międzynarodowy turniej piłkarski o Puchar Prezesa Zarządu Stalprodukt S.A. W dwóch kategoriach wiekowych rywalizować będzie dziesięć zespołów z Krakowa, Rzeszowa, Tarnowa, Bochni i ze Słowacji – cztery w grupie „młodej”, w tym aktualny mistrz i wicemistrz Polski Hutników oraz sześć drużyn pow. 35 lat życia. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia dobrej piłki halowej na godz.9.00. Gwarantowany wysoki poziom organizacyjny i sportowy turnieju.

Opublikowano Aktualności | Dodaj komentarz

Zaproszenie do współpracy.

Ciekawi mnie Wasza opinia o stronie http://www.bksoldboys  Proszę podawać swoje propozycje i sugestie dotyczące formy i treści.Mile widziane komentarze – można je wpisywać również anonimowo,bez potrzeby rejestracji.Będzie to odpowiedzią na to, czy moja praca przy tworzeniu tej strony ma w ogóle sens. Cieszą wejścia na stronę z różnych zakątków świata – serdecznie dziękuję i wszystkich pozdrawiam,w szczególności Maćka z Chicago i Tomka z Reichu. Zapraszam do współtworzenia tej strony (teksty,zdjęcia,filmy). Kontakt mailowy,telefoniczny lub osobisty. Admin.  (jzawada)

Opublikowano Aktualności | Dodaj komentarz

STALPRODUKT MISTRZEM POLSKI!!!

Wspaniały sukces odniosła drużyna piłkarska STALPRODUKT Bochnia. Podopieczni Antoniego Noszkowskiego zdobyli złoty medal Międzynarodowych Halowych Mistrzostw Polski Hutników rozgrywanych w Zawierciu. W finale turnieju zwyciężyli faworyzowany zespół ubiegłorocznego mistrza Polski, drużynę ARCELOR MITTAL Kraków. Zanim do tego doszło, nasza drużyna, po wygraniu swojej grupy awansowała do półfinału, w którym pokonała mocny zespół HUTA ŁABĘDY w stosunku 3:0.W drugim półfinale ARCELOR MITTAL rozgromił CMC ZAWIERCIE 7:1.  W finale, po zaciętym i stojącym na bardzo wysokim poziomie pojedynku, STALPRODUKT pokonał krakowski ARCELOR MITTAL  3:1.Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Kamil Rynduch, a trzecią Tomek Cygan. Brązowy medal w turnieju zdobyła drużyna CMC ZAWIERCIE, na czwartym miejscu uplasowała się HUTA ŁABĘDY. Najlepszym bramkarzem został wybrany bochnianin Janusz Piątek. Skład zwycięskiej drużyny: Piątek Janusz, Cygan Tomasz, Nizioł Tadeusz, Rynduch Kamil, Więsek Mateusz, Leśniak Michał, Bienias Mirosław, Imiołek Marcin, Maślaniec Sławomir, Goryczko Daniel, Grabarz Łukasz, Kubala Krzysztof. Gratulujemy naszym młodszym kolegom oraz ich opiekunowi Tosiowi Noszkowskiemu i razem z nimi cieszymy się tym wspaniałym osiągnięciem.

Opublikowano Aktualności | Dodaj komentarz

Komunikat z Zawiercia

Drużyna Stalproduktu pomyślnie zakończyła eliminacje turnieju mistrzowskiego w Zawierciu.Po wysokich zwycięstwach z Chorwatami i Hutą Ostrowiec oraz remisie z czeską drużyną z Trzyńca, nasi młodzi hutnicy zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie. W dniu dzisiejszym dalszy ciąg turnieju – z dwóch grup czterodrużynowych do  półfinałów przechodzą po dwie drużyny, które powalczą między sobą („na krzyż”) o medale. Mamy nadzieję, że w tej czwórce znajdą się nasi koledzy.

Opublikowano Aktualności | Dodaj komentarz

Hutnicze MP w Zawierciu.

W dniach 29 – 30.01 w Zawierciu rozgrywane są Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Polski Hutników. Młodzież  Stalproduktu, pod wodzą A.Noszkowskiego, walczy dzisiaj w eliminacjach tego turnieju. W swojej grupie mają za przeciwników silne zespoły z Czech, Chorwacji i Polski. Z grupy wychodzą dwa zespoły. Trzymamy kciuki za naszych młodszych kolegów. W dniu jutrzejszym więcej informacji o występach naszego zespołu.

Opublikowano Aktualności | Dodaj komentarz

Przypomnienie o treningach.

Z uwagi na niską frekwencję zwłaszcza na niedzielnych zajęciach, chciałbym szanownym kolegom przypomnieć, iż opłata za wynajem hali w I LO jest dość znaczna i nie możemy sobie pozwalać na marnotrawienie zarówno pieniędzy jak i zaufania naszego sponsora. Dla przypomnienia – zajęcia odbywają się w godz. 14.00 – 16.45. Uprasza się również bywalców środowych gierek w Proszówkach o powiadamianie wiadomych osób o ewentualnej nieobecności na treningu.

e-mail: bks@bksoldboys.pl

Opublikowano Aktualności | Dodaj komentarz