Turniej w Zielonkach

Drużyna halowa Stalproduktu, w której występuje kilku młodszych kolegów z naszego, oldbojowskiego zespołu, wystąpiła w sobotę 18.12 w turnieju o puchar Prezesa Zarządu ArcelorMittal, rozgrywanego jak co roku w hali sportowej w podkrakowskich Zielonkach. Niestety, nasi młodsi koledzy dość szybko, choć trochę po „frajersku” pożegnali się z turniejem. Zawody rozgrywano w dwóch Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Otagowano | Dodaj komentarz

Turniej w Tarnowie

W dniu 11-12-2010 drużyna oldbojów BKS Stalprodukt Bochnia wzięła udział w  kolejnym,charytatywnym halowym turnieju piłkarskim,organizowanym przez Towarzyski Klub Piłkarski „Gacusie” Tarnów, z inicjatywy jego szefa ,p.Andrzeja Bielaka.Zawody rozgrywano w hali Zespołu Szkół nr.1 w Tarnowie-Mościcach.Oprócz naszego zespołu,w turnieju brało udział dziewięć drużyn,złożonych z zawodników tarnowskich lig futsalu. Nasz zespół,którego szefem i sponsorem jest p.Antoni Noszkowski,wystąpił w następującym składzie: K.Kubala, M.Krokosz, T.Nizioł, M.Leśniak, A.Pawłowski,R.Dziedzic, S.Szydłowski, J.Noskowiak, K.Wróblewski, J.Zawada. Zanotowaliśmy Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Otagowano | Dodaj komentarz

Na starych zdjęciach…

Drużyna  bocheńskich piłkarzy z lat 50-tych.W górnym rzędzie od lewej:  Zbigniew Sikorski, Bronisław Buszta, Władysław Kurpiel, Stanisław Broszkiewicz, Eugeniusz Lupa, Wilk, Henryk Widełko, poniżej bramkarz Jerzy Mrózek, obok Rudolf  Skipioł, Stefan Lipina, Kazimierz Samoder, Roman Turkiewicz.

Rok 1957 – seniorska drużyna  piłkarzy z czasów gry w najwyższej w historii bocheńskiego klubu klasie rozgrywkowej – ówczesnej lidze okręgowej, z której w tamtych czasach można było awansować do drugiej ligi państwowej. W rozszyfrowaniu składu drużyny pomógł mi p. Stanisław Broszkiewicz,  ostatni z żyjących członków tamtego zespołu. Na zdjęciu od prawej: Alojzy „Miśko” Jaroszewski, Jerzy Mrózek, obok jeden z najlepszych zawodników w historii  naszego Klubu ” Erik” – Eryk Piesiur, Zbigniew Sikorski, Bronisław Buszta, Eugeniusz Lupa,Władysław Kurpiel, Stefan Lipina, Henryk Widełko, Stanisław Broszkiewicz, Kazimierz Samoder.

Z tyłu stara, drewniana trybuna – na dachu ówczesna nazwa Klubu – BKS „Górnik”.            (jzawada)

Opublikowano Aktualności | Otagowano | Dodaj komentarz