Warto było pojechać…

This gallery contains 1 photo.

Ligowy mecz naszego zespołu, w dodatku przy sztucznym świetle na obiekcie „Hutnika”  w Krakowie, gdzie jeszcze nie tak dawno trenowała reprezentacja Anglii, to wystarczający powód do uczestnictwa w tym widowisku. Nieprzypadkowo użyłem tego określenia – to był naprawdę dobry mecz … Czytaj dalej

More Galleries | Dodaj komentarz

Jest taki dzień…

Święto Zmarłych… To czas zadumy i refleksji nad tajemnicą życia i istotą przemijania. Także czas wspomnień. W tym dniu, jak co roku odwiedzamy groby naszych bliskich. W drodze do Nich mijamy groby ludzi, którzy kiedyś wspólnie z nami tworzyli jedną, … Czytaj dalej

More Galleries | Dodaj komentarz

Dziadować, czy walczyć o swoje?

Zawsze jest dobry czas, by mówić o problemach bocheńskiej piłki nożnej. Zwłaszcza teraz, gdy w polskiej piłce następują tak długo oczekiwane zmiany w samym PZPN-ie. Czas pokaże, czy powszechne poparcie dla nowego prezesa związku przełoży się na konkrety uzdrawiające jakość … Czytaj dalej

More Galleries | Dodaj komentarz

Są równi i równiejsi…

Tematy, które poruszam,  mają powtarzające się wątki, łączy je zaś jeden –  bocheński sport, ze szczególnym naciskiem na piłkę nożną. Absolutnie nie mogą być jednak pretekstem do stosowania jakichkolwiek sankcji dyscyplinarnych w stosunku do np. szkoleniowców, bo ewidentnie potwierdziłyby zasadę: … Czytaj dalej

More Galleries | Dodaj komentarz

Ważne, że jest winny…

Jeśli komuś w Bochni się ubzdurało, że o władzach, o MOSiR-ze, o BKS-ie, o piłkarzach, czy wreszcie trenerach można mówić/pisać tylko dobrze,albo wcale – muszę go rozczarować – ma pecha, bo trafił pod zły adres. Niczego tutaj nie robię dla … Czytaj dalej

More Galleries | 1 komentarz

Czy ktoś się tym zajmie???

This gallery contains 3 photos.

W niedzielne, zimne i deszczowe popołudnie, garstka kibiców ( w większości rodzice) oglądała występ najmłodszych adeptów piłki nożnej w Bochni. Drużyna trenera Janusza Piątka, po bardzo ciekawym meczu wysoko pokonała swoich rówieśników z Muszyny w rozgrywkach małopolskiej ligi trampkarzy. Z … Czytaj dalej

More Galleries | 7 Komentarzy

Turniej oldbojów w Dębicy…

W ub. piątek 14.09. bocheńscy oldboje uczestniczyli w mocno obsadzonym turnieju piłkarskim w Dębicy. Oprócz BKS-u wystąpiły tam zespoły Stali Mielec, Kolbuszowianki Kolbuszowa oraz gospodarzy, tj. Wisłoki Dębica. W drużynach nie brakowało zawodników z I-ligową, a nawet reprezentacyjną przeszłością. Nasz … Czytaj dalej

More Galleries | Dodaj komentarz

Bochnia – taki sport, jakie obiekty…

This gallery contains 6 photos.

Gdybym był megalomanem, to bym sobie zarozumiale pomyślał, iż władza, czy też służby miejskie czytają mojego bloga i reagują na moją pisaninę. Mógłbym tak sobie pomyśleć, porównując wrażenia ze spacerów po niby-sportowych obiektach w Bochni. Dębcza. Kwiecień 2012 – boisko … Czytaj dalej

More Galleries | 2 Komentarze

„ABC Futbolu” – recepta na „zdrową” piłkę…

Choć w  „tamtych” czasach bywało biednie, a niekiedy nawet siermiężnie – wspomnieniowa łezka kręci się w oku… Nie ma jednak większego sensu porównywanie warunków, w jakich wtedy uprawiało się sport, z obecnymi, bo jest coś, co nierozerwalnie łączy te i … Czytaj dalej

More Galleries | Dodaj komentarz

"ABC Futbolu" – recepta na "zdrową" piłkę…

This gallery contains 3 photos.

Choć w  „tamtych” czasach bywało biednie, a niekiedy nawet siermiężnie – wspomnieniowa łezka kręci się w oku… Nie ma jednak większego sensu porównywanie warunków, w jakich wtedy uprawiało się sport, z obecnymi, bo jest coś, co nierozerwalnie łączy te i … Czytaj dalej

More Galleries | Dodaj komentarz